Yurtdışında Akademik Eğitimler

Yurtdışında lise, üniversite okumak ya da yüksek lisans yapmak ister misiniz?

Yurtdışında akademik eğitim programlarına katılmak hayatınız boyunca faydalanacağınız kişisel ve mesleki beceriler edinmenizi sağlar.

Education World’ün ücretsiz danışmanlık ayrıcalıkları ile size en uygun eğitimi birlikte belirleyelim!

Okul Arama

  Not: Kayıtlı tüm okulları görmek için hiçbir kriter girmeden 'Okul Ara' butonuna basın.

  Yurtdışında lise

  Lise çağlarında yurtdışında eğitim öğrencilerin yurtdışında yaşam koşullarına daha kısa sürede ve kolay adapte olmasını sağlıyor. Ayrıca yurtdışındaki eğitim sistemiyle yetişen gençlerin aldığı nitelikli eğitim ileride üniversite, master gibi üst kademelere geçişte gençler için büyük avantaj sağlıyor. Lise döneminde 6 aylık sömestr değişim veya bir yıllık değişim yılı programlarına katılma ya da lisenin tamamını yurtdışında okuma seçenekleri bulunuyor.

  Detaylı bilgi

  Yurtdışında üniversite / master

  Yurtdışında üniversite okumak ya da yüksek lisans yapmak isteyenler için anlaşmalı okul ve programlarımız arasından en uygunlarını kişissel değerlendirmeleri yaparak ücretsiz danışmanlıkla öğrencilerimize sunuyoruz.

  Yurtdışında üniversite okumak nitelikli bir eğitimin yanı sıra global firmalarda kariyer fırsatlarının da önünü açıyor. Yurtdışında master yapmayı tercih eden yeni mezunlar ve genç profesyoneller için pek çok bölümde uzmanlaşabileceği zengin içeriğe sahip eğitimler bulunmakta. Pek çok ülke mezuniyet sonrası orada çalışma izni vermektedir.

  Detaylı bilgi

  3 Uluslararası Ofis

  Yurtdışında eğitim alan öğrencilerimize desteğimizi global ofislerimiz ile de sürdürüyoruz. Türkiye, Almanya ve İngiltere’de özel ve ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizle içiniz rahat olsun!

  Ücretsiz Danışmanlık

  Öğrencilerimize en uygun eğitim programlarını birlikte belirliyor; başvuru, kayıt ve vize evraklarının hazırlanmasını ücretsiz gerçekleştiriyoruz.

  Deneyimli Uzman Danışmanlar

  Yurtdışı eğitimde tecrübe sahibi uzmanlarımız ile öğrencilerimize ihtiyaç duyacakları her konuda danışmanlık hizmetleri sunuyoruz. Sizleri programlar hakkında doğru bilgilendirerek gereksiz beklentiler oluşturmuyor zaman ve para kaybetmenize izin vermiyoruz.

  Yurtdışında akademik eğitim programlarından size en uygunu gelin birlikte seçelim, ücretsiz danışmanlık için bize ulaşın!

  Bize Ulaşın