İrlanda Akademik Eğitim Programları

Kolay kabul şartları, ekonomik fiyatlarıyla İrlanda’da lisans ve yüksek lisans eğitimlerine katılarak geleceğinizi sağlam temellere oturtun! Ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmak için bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Neden İrlanda’da eğitim almalısınız?

İrlanda üniversite ve yüksek lisans eğitimleriyle yurtdışında uygun fiyatlı bir akademik eğitim programına katılmak isteyen gençlerin popüler ülkeleri arasında yer alıyor. Bunun sebebi ise ülkenin öğrencilere tanıdığı imkanlar ve çoğu Avrupa ülkesine göre daha ekonomik olan yaşam şartları diyebiliriz.

İngilizce öğretim veren İrlanda üniversitelerinde eğitim sistemi İngiltere’nin köklü sistemi ile çok benzer yapıdadır. Bu sebeple alacağınız eğitimin kalitesinden kesinlikle emin olabilirsiniz. Apple, Google ve IBM gibi dünyanın önde gelen bilişim ve yazılım şirketlerinin ofisleri için bir üs olarak İrlanda’yı seçmesinden de anlaşılacağı gibi mezun olan öğrencileri İrlanda’da özellikle bilişim alanında pek çok kariyer fırsatı bekliyor. Düşük işsizlik oranları, geleceğin teknolojilerini yaratma, uluslararası kariyer basamaklarını tırmanmak istiyorsanız İrlanda’da akademik eğitim programlarını değerlendirebilirsiniz.

İrlanda lisans ve master programları

Eğitim sisteminde İngiltere’ye olan benzerliğiyle dikkat çeken İrlanda’da lisans eğitimi almak için üniversite hazırlık kursları olan foundation kurslarına katılarak farklı eğitim sistemlerinden kaynaklı açıklarınızı kapatabilirsiniz. Zorunlu olan bu eğitimi tamamladıktan sonra hem İrlanda kültürüne hem de lisans eğitimine daha fazla adapte olacaksınız. İrlanda üniversite hazırlık kurslarında akademik İngilizce becerilerinizi geliştirirken bir yandan da lisans düzeyinde alacağınız eğitime hazırlanma fırsatınız olur.

İrlanda’da lisans eğitimleri çoğunlukla 3 yıl sürüyor, yüksek lisans programları ise genellikle 1 yıl sürüyor. Eğitim süresinin daha kısa olması

Okul Arama

  Not: Kayıtlı tüm okulları görmek için hiçbir kriter girmeden 'Okul Ara' butonuna basın.

  Yurtdışında akademik eğitim için İrlanda’yı tercih etmeniz için geçerli sebepler

  • İrlanda eğitim sistemi köklü İngiliz sistemini temel alarak oluşturulmuştur.

  • 4 yıllık bir lisans programını bitireceğiniz sürede İrlanda’da lisans ve master tamamlayabilirsiniz.
  • Uluslararası öğrencilere İrlanda’da okurken çalışma izni hakkı tanınıyor. (Haftada 20 saat)
  • İrlanda’da yaşam maliyeti düşünüldüğünde pek çok ülkeden daha ekonomik olduğunu söyleyebiliriz.
  • İrlanda’da eğitim ücretleri çoğu ülkeden daha uygun fiyatlı ve kısa süreli olduğu için fiyat avantajlı.
  • İrlanda’da alacağınız akademik eğitimler Türkiye’de YÖK tarafından denkliğe sahiptir.

  Yurtdışı eğitim danışmanlığında güvenilir danışmanınız Education World

  İrlanda’da konaklama konusunda aile yanı, yurt ya da ev tutma gibi farklı alternatiflerle sizin için en uygun konaklama seçeneğini belirliyoruz. Hayallerini kurduğunuz geleceğe sağlam adımlarla ilerlemeniz için kişisel özelliklerinize ve hedeflerinize, alana olan ilginize göre size en uygun üniversiteyi seçiyoruz. Okul seçimini tamamen Education World’e bıraktığınız takdirde ise kesin kayıt garantisi sağlıyoruz. Tasarımdan bilişime, işletmeden mühendisliğe pek çok bölümde kaliteli ve uygun fiyatlı eğitim almak istiyorsanız bu alanda tecrübeli danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

  İrlanda’nın kaliteli akademik programları arasından size ve bütçenize en uygun programı seçmek ve yurtdışında eğitim almak için bize ulaşın!

  Bize Ulaşın