Education World ile Uygun Uçak Biletlerinin Temini

Profesyonel bir eğitim danışmanlık şirketinden hizmet almak sizi yurtdışı eğitim yolculuğunuzda pek çok konuda zahmetten ve problem yaşama riskinden korur!

Education World olarak okul seçimi, vize evraklarının hazırlanması, sağlık sigortalarının yaptırılması ve uçak biletlerinin alınmasına kadar tüm süreç boyunca öğrencilerimizin yanındayız!

Gideceğiniz yere en uygun uçak biletini bulmak için size alternatifleri sunuyoruz.

Bize Ulaşın

Education World’ü tercih etmeniz için nedenler

3 Uluslararası Ofis

Education World ailesi olarak Türkiye, Almanya, İngiltere ofislerimizle danışmanlık hizmetlerimizi dünya genelinde sunuyoruz.

Ücretsiz Danışmanlık

Hangi ülkede nasıl bir eğitim programına katılmak almak istersiniz? Sizin için için en uygun eğitim programını bulma ve kayıt işlemleri tamamen ücretsiz!

Deneyimli Uzman Danışmanlar

Yurtdışı eğitim danışmanlığında 20 yıla yakın tecrübeye sahip danışmanlarımız ile her zaman öğrencilerimizin yanındayız!

Binlerce Mutlu Öğrenci

Bugüne kadar yurtdışında eğitim almak isteyen 2100’den fazla öğrenciyi dil eğitimine sorunsuz şekilde gönderdiğimizi biliyor muydunuz?

Uçak bileti temini

Öğrencilerimizin uçak biletlerinin okul başlangıç/bitiş tarihlerine göre ayırtılması ve en uygun biletlerin bulunup alınması gibi işlemleri ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz!

Uçak bileti fiyatları uçulacak zamana ve havayoluna, varılacak havalimanı seçimine göre oldukça değişken olabiliyor. Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerimizin yaptığı diğer masrafları göz önünde bulundurarak en uygun teklifi sunabilmek için çalışıyoruz. Detaylı bir araştırma ile farklı turizm acentelerinden aldığımız fiyatları karşılaştırarak gidilecek ülke ve şehre göre en uygun uçak bileti alternatiflerini sizlerle paylaşıyoruz.

Okul Arama

    Not: Kayıtlı tüm okulları görmek için hiçbir kriter girmeden 'Okul Ara' butonuna basın.