İngiltere’de Sürücü Ehliyeti Alma

İngiltere’de uzun süreli eğitim programlarına katılıyor iseniz bulunduğunuz bölgeye göre araç ve sürücü belgesi almanız gerekebilir. Londradaki ofisimiz ile size bu konuda danışmanlık yaparak farklı bir ülkede zorlayıcı ve karışık olabilecek bu süreci eksiksiz ve kolayca tamamlıyoruz.

Bize Ulaşın

Okul Arama

  Not: Kayıtlı tüm okulları görmek için hiçbir kriter girmeden 'Okul Ara' butonuna basın.

  3 Uluslararası Ofis

  Yurtdışında eğitim alan öğrencilerimize desteğimizi global ofislerimiz ile de sürdürüyoruz. Türkiye, Almanya ve İngiltere’de özel ve ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizle içiniz rahat olsun!

  Ücretsiz Danışmanlık

  Öğrencilerimize en uygun eğitim programlarını birlikte belirliyor; başvuru, kayıt ve vize evraklarının hazırlanmasını ücretsiz gerçekleştiriyoruz.

  Deneyimli Uzman Danışmanlar

  Yurtdışı eğitimde tecrübe sahibi uzmanlarımız ile öğrencilerimize ihtiyaç duyacakları her konuda danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Binlerce Mutlu Öğrenci

  Bugüne kadar binlerce öğrenciyi yurtdışında eğitim almak üzere danışmanlık hizmeti sağladık!

  İngiltere’de sürücü ehliyeti danışmanlığı

  Türkiye’de binek araç kullanma ehliyetiniz varsa İngiltere’de bu ehliyetinizi 12 ay süreyle kullanabileceğinizi belirtelim. İngiliz ehliyeti almayı düşünüyorsanız öncelikle Provisional Lisence isimli bir ehliyete başvurmanız gerekiyor. Acemi ehliyeti olarak bilinen bu ehliyeti aldığınızda arabayı tek başına kullanmanız ne yazık ki mümkün değil. Provisional ehliyet sahiplerine eşlik eden kişinin en az 3 yıldır ehliyet sahibi olması gerekiyor. Acemi ehliyetine başvurunuzu yaptıktan sonra yazılı sınavı ve direksiyon sınavını geçmeniz bekleniyor. Ancak bu işlemlerin başarıyla tamamlanmasının ardından İngiliz ehliyeti sahibi olabiliyorsunuz.

  Education World’ün danışmanlığı ile İngiltere’de sürücü ehliyeti sahibi olmak için bize ulaşın!

  Bize Ulaşın