Yurtdışında Mesleki Eğitimler

Geleceğin en popüler mesleklerine daha kısa sürede ve daha ekonomik bir şekilde ulaşmak, kendi alanınızda staj yaparak iş fırsatları elde etmek, vizyonunuzu ve uluslararası çevrenizi genişletmek size #İyiGelecek!

Yurtdışında staj yaparak, profesyonel hayata atılmak ister misiniz? Sertifika ve diploma programları ile kısa sürede yeni bir meslek ve gelecek sizi bekliyor!

Education World ayrıcalıklarıyla yurtdışında mesleki eğitim programlarımız hakkında ücretsiz danışmanlık alarak geleceğinize yön verin!

Okul Arama

  Not: Kayıtlı tüm okulları görmek için hiçbir kriter girmeden 'Okul Ara' butonuna basın.

  Yurtdışında mesleki dil eğitimi programları

  Her mesleğin kendine has bir dil kullanımı ve gereklilikleri vardır, bir dili bilmek mesleki dil yeterliliğine sahip olmak anlamına gelmez. Mesleki dil eğitim programları doktorluktan turizmciliğe, mühendislikten gazeteciliğe, tıptan hukuka, öğretmenlikten pilotluğa kadar her türlü meslek grubu için özel olarak tasarlanır.

  Mesleki dil eğitimi programlarımız katılımcıların uzmanlaşmak istedikleri mesleğe ait terminoloji, kültürler arası anlayışın vurgulanmasını ve öğrencilerin farklı ülkelerden gelen meslektaşları ile bilgi alışverişinde bulunmalarını, farklı bir ülkede sistemin nasıl işlediğini görebilmeleri için işyeri saha gezilerine katılmalarını sağlar.

  Yurtdışında mesleki eğitim programları

  Kısa sürede farklı bir meslek sahibi olmak ister misiniz? Yabancı diliniz yeterli düzeydeyse yurtdışında sertifika ve diploma programlarımıza katılarak lisans eğitiminden çok daha kısa sürede meslek edinebilirsiniz. Yurtdışında yaşam, eğitim masrafları düşünülürse sertifika ve diploma programları akademik programlardan daha kısa süreli olması sebebiyle daha ekonomik bir alternatif olduğunu söyleyebiliriz.

  Yurtdışında staj programlarımız ise kendi eğitim alanınında uluslararası bir firmada çalışarak tecrübe kazanmak isteyen genç profesyonellere yöneliktir. Bu deneyim sizi Kariyer basamaklarını tırmanırken rakiplerinizden öne çıkaracak ve iş dünyasına global bakış açısı edinmenizi sağlayacak belki de orada kuracağınız bağlantılarla yepyeni fırsatların kapılarını açacak.

  Yurtdışında yaşam ve iş fırsatları size #İyiGelecek!

  3 Uluslararası Ofis

  Türkiye, Almanya, İngiltere’de yer alan global ofislerimizle öğrencilerimize hep destek, tam destek!

  Ücretsiz Danışmanlık

  Tüm eğitim programlarımızda bilgi, başvuru ve kayıt işlemlerinin yanında vize evraklarının hazırlanması da ücretsiz!

  Deneyimli Uzman Danışmanlar

  Yurtdışı eğitim alanında uzun yıllar tecrübemizle öğrencilerimize ihtiyaç duydukları her konuda danışmanlık sağlıyoruz.

  Binlerce Mutlu Öğrenci

  15 yılda 2100’den fazla öğrenciyi dil programları, akademik programlar ve yaz okullarına gönderdik!

  İstediğiniz işi yapmak hayallerinizdeki geleceği yaşamak için mesleki eğitim programlarımız hakkında ücretsiz danışmanlık isteyin.

  Bize Ulaşın