İsviçre Yaz Okulları

Kış turizmi, yüksek standartlarda eğitimiyle ünlü İsviçre yaz okulu programlarında seçici ailelerin gözdesi! Farklı dil seçenekleri, köklü eğitim kurumları ve dolu dolu programlar hakkında tüm detaylar için size bir tık uzaklıktayız.

Bize Ulaşın

Okul Arama

  Not: Kayıtlı tüm okulları görmek için hiçbir kriter girmeden 'Okul Ara' butonuna basın.

  İsviçre’de yaz okuluna gitmenin avantajları

  İsviçre, çok dilli ve refah seviyesi yüksek olan bir ülke. İsviçre’de yer alan seçkin yaz okulları, güvenli ortamı, İngilizce – Almanca –Fransızca gibi farklı dil eğitimi seçenekleriyle size dilediğinizi seçme özgürlüğü tanıyor.

  Aile yanında ya da dil okulunda konaklama seçenekleriyle 8-18 yaş arası gençlerin güvenliği daima danışmanların gözetimi altında tutuluyor. Gelecekte İsviçre’de eğitim almayı düşünen gençler için de bu yaz okulları İsviçre’nin kaliteli eğitim sistemini yakından tanımak için bir fırsat.

  Öğlene kadar yapılan dil derslerinin ardından açık havada sportif aktivitelerin, sosyal ve kültürel faaliyetlerle birlikte eğlence dolu saatler başlıyor. Gezi programları ile gençlerin İsviçre kültürüyle bütünleştiği bu kamplar hem eğlenceli hem de eğitici!

  İsviçre’de ayrıcalıklı bir yaz okulu deneyimi için size özel paketlerimiz hakkında bilgi alın, ücretsiz danışmanlık için bize ulaşabilirsiniz.

  Bize Ulaşın