Malta Akademik Eğitim Programları

Malta’da eğitim fiyatları çok uygun! Yurtdışında eğitim almak için ideal adreslerden biri olan Malta, zengin akademik eğitim programlarıyla da tercih edebileceğiniz ülkelerden biridir.

Education World’ten alacağınız ücretsiz danışmanlık ile geleceğinize yön vermek için doğru adımları atın!

Bize Ulaşın

Malta’da üniversite ve master yapmak istiyorsanız bilgi ve kayıt işlemleri için ücretsiz danışmanlık isteyin!

Bize Ulaşın

Malta’da eğitim programları

Malta’da eğitim sistemi İngiltere’ye benzer şekilde çoğu lisans programında 3 yıl, yüksek lisans programlarında ise 1 yıldır. Pek çok İngiliz üniversitesinin Malta’da kampüsü bulunduğu için mezun olan öğrenciler İngilizce okullarının diplomasına sahip olur.

Yurtdışında yüksek lisans ya da üniversite eğitimi almak istiyorsanız Malta hem Avrupa ülkelerinden daha uygun olan yaşam giderleriyle hem de düşük maliyetli eğitim programlarıyla her bütçeye uygun kaliteli eğitim olanakları sunuyor.

Dil eğitimleriyle tanınan Malta’da akademik programların da oldukça çeşitli ve başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Education World olarak yurtdışı eğitimde 20 yıla yaklaşan sektör tecrübesine sahip eğitim danışmanlarımız ile Malta’da hangi üniversiteyi seçeceğinize birlikte karar verelim! Doğru seçimler yaparak hayallerinizdeki mesleğe bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Okul Arama

    Not: Kayıtlı tüm okulları görmek için hiçbir kriter girmeden 'Okul Ara' butonuna basın.