İngiltere Eğitiminde Konaklama Ayarlanması

Yurtdışında eğitim almayı düşünenlerin göz önünde bulundurması gereken detaylardan biri de güvenilir bir ortamda konaklamadır. Education World ailesi olarak öğrencilerimize yuva konforunda konaklama alternatifleri sunuyoruz.

Bize Ulaşın

Education World’ün İngiltere’de konaklama danışmanlığı

Prestijli üniversiteleri, köklü dil okulları ve her düzeye hitap eden eğitim programlarıyla İngiltere öğrenci dostu bir ülke olsa da yaşam maliyetleri bakımından pek çok Avrupa ülkesinden daha maliyetlidir. Dolayısıyla konaklama açısından size en uygun alternatifi seçmek, eğitim aldığınız süre boyunca maddi ve manevi rahatlığınızı sağlar.

İngiltere’de evde konaklama alternatifi

İngiltere’de yüksek ev kiraları sebebiyle uzun dönem eğitim alan öğrenciler bir araya gelerek ev tutmayı tercih edebiliyor. Ev seçeneğini tercih eden bir diğer grup ise maddi olarak kira ödemekte zorlanmayacak ve yalnız yaşamayı tercih eden öğrencilerimiz. Education World olarak İngiltere danışmanlarımızla değerli öğrencilerimize henüz ülkeye girmeden en uygun şartlarda kalabilecekleri evleri buluyoruz.

Okul seçimi kadar titiz davrandığımız bu hizmetimizle eğitim alacağınız okula yakın, güvenilir ve bütçenize uygun konaklama alternatiflerini sunuyoruz.

İngiltere’de aile yanı konaklama

Özellikle küçük yaş gruplarının ve İngiliz kültürünü yakından tanımak isteyenlerin tercih ettiği İngiltere’de aile yanında konaklama seçeneğinde okul tarafından ayarlanan aileler, İngiltere ofisimiz tarafından titizlikle kontrol edilmektedir. Öğrencimiz henüz ülkeye giriş yapmadan aileye dair tüm bilgilere sahip olur.

Londra ofisimiz sayesinde Richmond bölgesi başta olmak üzere Londra’nın birçok bölgesinde 30 yıldır birlikte çalıştığımız güvenilir aile ağımız oluştu. Öyleki 2. ve 3. kuşak aile bireyleri artık öğrencilerimizi kabul ediyorlar. Sizleri gerçek İngiliz kültürünü deneyimleyebileceğiniz ailelerinin yanına yerleştiriyoruz.

İngiltere’de yurtta konaklama

Özellikle yaz kamplarına giden öğrenciler tarafından tercih edilen yurtta konaklama alternatifi öğrencilerin 24 saat gözetim altında tutulduğu güvenli ve eğlenceli bir konaklama alternatifidir. Farklı ülkelerden gelen öğrenciler ile bir arada öğretici ve eğlenceli programlara katılırken özgüven geliştirir ve sosyal yaşama dair beceriler elde eder.

Okul Arama

  Not: Kayıtlı tüm okulları görmek için hiçbir kriter girmeden 'Okul Ara' butonuna basın.

  Konaklama seçiminde dikkat edilmesi gerekenler

  Eğitim süresince öğrencilerin konaklayacağı yerin iyi seçilmesi, öğrencilerin rahat ve huzurlu olması açısından son derece önemlidir. Eğitimden verim alınabilmesi için danışmanlık verdiğimiz öğrencilerin konforunu önemsiyoruz ve öğrencilerimizin bireysel tercihlerine göre en uygun konaklama alternatiflerini sunuyoruz.

  • Konaklama alternatifi uzun dönemde bütçenize uygun mu?

  • Aile yanında, öğrenci yurdunda, residence ta hangisi kişiliğinize ve yaşınıza daha uygun?

  • Yemek dahil mi, hariç mi konaklama tercih ediyorsunuz?

  • Odanızı sizin gibi bir öğrenciyle daha paylaşmak ister misiniz, tek mi olmak istersiniz?

  • Banyonuzun bir tek sizin kullanımınızda olmasını mı istersiniz, ortak banyo kullanımı sizi rahatsız etmez mi?

  Bunlar konaklama seçiminde üzerine konuşmamız gereken noktalar. Sizi en rahat ettirecek seçeneği beraber bulalım…

  Konforunuzu önemsiyoruz, İngiltere’de okuyan öğrencilerimize konaklama danışmanlığı ücretsiz!

  Bize Ulaşın