Education World Anlaşmalı Okullar

Yurtdışında okumak isteyen herkes için bir seçenek var!

Education World olarak 20 yıla yakın süredir bu alanda binlerce öğrencinin yaşamına değer kattık ve geleceğine katkı sağladık. Bu süreçte farklı eğitim ihtiyaçlarına yönelik binlerce eğitim kurumu ile anlaşma ve işbirliği sağladık.

Bu okul seçimlerini yaparken uluslararası ve ülkeler bazında eğitim standartlarını sağlayan akreditasyonu ve sektörel kredibilitesi iyi olan okulları tercih ediyoruz.

Gençlere özel eğitimlerden, profesyonellere özel eğitim programlarına kadar zengin eğitim seçeneklerimiz ile Türkiye’nin en güvenilir ve lider firmalarından biri olarak her zaman söylediğimiz gibi Education World danışmanlığı ile yurtdışı eğitim size #İyiGelecek!

Bize Ulaşın

Anlaşmalı yurtdışı eğitim programlarımız

Yurtdışı eğitim danışmanlığımız süresince kazandığımız tecrübeye dayanarak her ülkenin ve eğitim kurumunun kendine has gereklilikleri, avantaj ve kabul koşulları olduğunu söyleyebiliriz. Yurtdışında okumak isteyen öğrencileri oldukça zorlu bir araştırma ve karar süreci bekliyor.

Education World olarak yanlış karar ve eksik bilginin zararlarına karşı bu yolculukta yanınızdayız! Öğrencilerimize en uygun maliyetlere en iyi eğitim programlarını sunmak için anlaşmalı olduğumuz okulları titizlikle seçiyoruz! Eğitim dışında ayrıcalıklı hizmetlerimizle de yurtdışı eğitim sürecinde ihtiyaç duyduğunuz her konuda yanınızdayız. Uzman olduğumuz eğitim alanlarını şöyle sıralayabiliriz.

 • Yetişkinlere özel yurtdışında dil okulları

 • Gençlere özel yaz okulları (yaz kampları)

 • Profesyonel yaşama yönelik eğitim programları (yurtdışında sertifika programları, yurtdışında staj ve çalışma programları)

 • Akademik eğitim programları (yurtdışında lise, üniversite, yüksek lisans ve üniversite hazırlık kursları)

 • Dil yeterlilik sınavlarına hazırlık kursları

3 Uluslararası Ofis

Türkiye, Almanya, İngiltere ofislerimizle öğrencilerimizi tüm dünyada destekliyoruz!

Ücretsiz Danışmanlık

Hangi kursa, hangi ülkede katılacağınıza birlikte karar verelim, üstelik ücretsiz!

Deneyimli Uzman Danışmanlar

Danışmanlarımızın 20 yıla yakın tecrübesiyle her zaman öğrencilerimizin yanındayız!

Binlerce Mutlu Öğrenci

2100’den fazla öğrenciyi dil eğitimine gönderdiğimizi biliyor muydunuz?

Okul Arama

  Not: Kayıtlı tüm okulları görmek için hiçbir kriter girmeden 'Okul Ara' butonuna basın.

  Anlaşmalı olduğumuz eğitim kurumlarını incelemek için arama motorumuzu kullanabilirsiniz…Eğitim programları hakkında detaylı bilgi almak, ücretsiz ayrıcalıklı hizmetlerimizi öğrenmek ve kayıt yaptırmak için uzman danışmanlarımızla hizmetinizdeyiz!

  Bize Ulaşın