İngiltere’de Havaalanı Transferi

Yurtdışı eğitim danışmanlığında alanında uzman Education World İngiltere ekibimizle havaalanı transferi hizmeti vererek hangi havaalanında olursa olsun öğrencilerimizi İngiltere’ye ayak bastıkları anda karşılıyoruz!

Bize Ulaşın

Okul Arama

  Not: Kayıtlı tüm okulları görmek için hiçbir kriter girmeden 'Okul Ara' butonuna basın.

  İngiltere karşılama hizmetleri

  Kısa süreli de olsa yurtdışında yaşamak ve eğitim almak farklı bir kültürel deneyimdir ve alışması zaman alır. Yurtdışında eğitim almak için giden öğrencilerimize nereye nasıl giderim kaygısı olmadan güzel bir başlangıç için İngiltere’de havalimanı transfer hizmeti sunuyoruz.

  Havaalanı transfer hizmetimiz pasaport kontrolünden sonra öğrencilerimizi karşılayıp gideceği konaklama yerine bırakılmasını içerir.

  Education World olarak İngiltere’deki ilk tecrübenizde herhangi bir sıkıntı yaşamamanız için havalimanı transfer hizmetimizle yanınızdayız!

  Bize Ulaşın

  Education World ayrıcalıkları

  Profesyonel eğitim danışmanlığı sunan firmamız, 20 yıla uzanan tecrübeye sahip danışmanlarıyla öğrencilerin yanında! Uygun okul seçiminden konaklamaya kadar her konuda öğrencilerimizin konforunu düşünüyoruz. Tüm dünyada her düzeye uygun programlar ile yurtdışında okumayı düşünenlere güvenilir ve, uygun maliyet ve ödeme kolaylıklarıyla kayıt avantajı sunuyoruz. Vize evrakları için gerekli olan yeminli tercüme hizmetlerini de bizden danışmanlık alan uzun dönem öğrencilerimize ücretsiz sunuyoruz! Genel danışmanlık hizmetlerimizin ücretsiz olmasıyla da öğrencilerimiz ekstra masraftan muaf oluyor!