İspanya Dil Okulları

En çok konuşulan dillerden biri olan İspanyolca için 2 haftadan başlayan ve 36 haftaya kadar süren uygun fiyatlı genel İspanyolca ya da yoğunlaştırılmış dil kurslarımızı katılın. İndirimli fiyatlar ve ücretsiz danışmanlık için Education World tecrübesine güvenebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

Okul Arama

  Not: Kayıtlı tüm okulları görmek için hiçbir kriter girmeden 'Okul Ara' butonuna basın.

  İspanya dil okulları

  Dünyada en çok konuşulan diller arasında yer alan ve Amerika’da da en çok konuşulan ikinci dil olan İspanyolcayı; iklimi, doğası ve kültürüyle Avrupa’nın gözde destinasyonlarından İspanya’da keyifle öğrenebilirsiniz.

  İspanya’nın canlı kültürüyle tanıştığınızda çok yabancılık çekmeden dili ve kültürü kısa sürede içselleştirebilirsiniz. Sıcakkanlılığıyla bilinen İspanyolların dilini öğrenmek Türkler için nispeten kolay ve avantajlıdır. Fransızca, İtalyanca ve Portekizce ile olan benzerliği sebebiyle bu dilleri de öğrenmeniz kolaylaşır.

  İspanya dil okulları fiyatları açısından ekonomik olmakla birlikte programlar 2 hafta ile 36 hafta arasında değişkenlik gösterebiliyor. Education World’ün 20 yıla yakın yurtdışı eğitim danışmanlığı tecrübesinden ücretsiz olarak yararlanarak size uygun en iyi dil kursunu seçmek için danışmanlarımızla iletişime geçin.

  İspanya dil okuluna giderek eğlenirken dil öğrenmek ister misiniz? Ücretsiz danışmanlık için tıklayın!

  Bize Ulaşın