Fransa Yaz Okulu Programları

Paris ya da büyüleyici Fransız sahillerinde unutulmaz bir yaz kampı deneyimi, gençlere özel aktiviteler ve keyifle dil öğrenme fırsatı!

Yurtdışı eğitimde ayrıcalıklı hizmetlerimiz için vakit kaybetmeden bize ulaşın, çocuklarınıza eğlenceli bir tatil hediye edin.

Bize Ulaşın

Okul Arama

  Not: Kayıtlı tüm okulları görmek için hiçbir kriter girmeden 'Okul Ara' butonuna basın.

  Neden Fransa’da yaz okulları?

  Fransa, özellikle turistik bölgelerindeki mükemmel doğası ve kültürüyle yaz tatillerini geçirmek için ideal bir destinasyon. 8-18 yaş arası gençlerin yazı en verimli şekilde geçirmesi için hazırlanan Fransa yaz kampı programları ise şairane Fransızcayı öğrenmek için en keyifli yöntem!

  2-6 hafta arası süren Fransa yaz okulları, gençlere öğlene kadar dil eğitimleriyle öğleden sonra ise Fransız kültürü ile sosyalleşmeyi içeren sosyal aktiviteleri ile unutulmaz bir yaz tatili deneyimi sunuyor. Çocuklarınız ülkeye ulaştığı andan itibaren danışmanlar tarafından karşılanacak ve 7/24 gözetim altında olacak. Tercihinize göre aile yanında konaklama ya da yurtta konaklama seçeneklerinin her biri gençlere ayrı fırsatlar sunarak Fransız kültürünü tanımayı sağlayacak.

  Fransa yaz okulu program fiyatlarında gruplara özel indirimleri kaçırmayın! ücretsiz danışmanlık için bize ulaşın!

  Bize Ulaşın