Türkiye Yerel Hizmetler

Education World ayrıcalıklarıyla yurtdışı eğitim programlarımız hakkında bilmeniz gereken her şey burada!

Yurtdışı eğitim alanında Türkiye’nin köklü ve güvenilir firmasından profesyonel danışmanlık hizmetleri alarak bu süreci çok daha kolay ve keyifli hale getirebilirsiniz. Ayrıcalıklı hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçin…

Bize Ulaşın

Okul Arama

  Not: Kayıtlı tüm okulları görmek için hiçbir kriter girmeden 'Okul Ara' butonuna basın.

  Education World olarak alanında uzman eğitim danışmanlarımız ile öğrencilerimize en uygun eğitim programları ve kurumları seçiyoruz.

  İngilizce, Almanca ya da İspanyolca… Tüm dillerde ve farklı amaçlarla dil öğrenmek isteyen herkesi en uygun dil okullarına gönderiyoruz.

  Okulların tatil olduğu yaz dönemlerinde gençler için hem eğitici hem de eğlendirici dolu dolu yaz okulu program ve etkinleri sunuyoruz.

  Yurtdışında kısa süreli bir eğitim ile popüler mesleki eğitimler almak isteyenlere yönelik sertifika programları sunuyoruz.

  Yurtdışında üniversite okuma hayali kuran öğrencilerimizi eğitimde denklik sağlayacak hazırlık kurslarıyla üniversiteye en iyi şekilde hazırlıyoruz.

  Yurtdışında üniversite okumak için uygun koşulları sağlayan herkesi gelecek hayallerine en uygun bölümlere yerleştiriyoruz.

  Akademik eğitim alarak alanınızda uzmanlaşmak için sizleri en uygun ülke ve üniversitede yüksek lisans ve doktora eğitimlerine yerleştiriyoruz.

  Education World’ten danışmanlık alarak kayıt yaptıran öğrencilerimizin evraklarını ücretsiz olarak hazırlıyoruz.

  Yurtdışında eğitim almak üzere gideceğiniz ülkeye en uygun uçak biletlerini bulabilmek için farklı acenteler ile birlikte çalışıyoruz.

  Yurtdışında okumak için alacağınız öğrenci vizesi için gerekli yeminli tercüme hizmetlerini ücretsiz gerçekleştiriyoruz.

  3 Uluslararası Ofis

  Türkiye, Almanya, İngiltere ofislerimizle öğrencilerimizi globalde destekliyoruz!

  Ücretsiz Danışmanlık

  Hangi kursa, hangi ülkede katılacağınıza birlikte karar verelim, üstelik ücretsiz!

  Deneyimli Uzman Danışmanlar

  Danışmanlarımızın 20 yıla yakın tecrübesiyle her zaman öğrencilerimizin yanındayız!

  Binlerce Mutlu Öğrenci

  2100’den fazla öğrenciyi dil eğitimine gönderdiğimizi biliyor muydunuz?