Yurtdışı Dil Okullarına Ücretsiz Yerleştirme Hizmeti

Education World olarak yurt dışında eğitim alabilmek için ailelerinizin fedakarlıklarının farkındayız ve sizlere sağladıkları bu imkanı en doğru kurumlarda, en uygun eğitimi alarak değerlendirebilmenizi istiyoruz.

Yıllardır sadece her ülkenin, uluslararası eğitim standartlarını korumak ve iyileştirmek adına kurduğu akreditasyon birliklerinin üyeleri okullarla çalışıyoruz. Bu da öğrencilerimize; eğitim ve eğitmen kalitesi, para iade garantisi, vize almada kolaylık gibi birçok fayda sağlıyor.

Uluslarası akreditasyon birlikleri: Malta-Feltom, UK-British Council, Kanada da başlıcaları FEANI, ABET, AACSB, EFMD, FIBAA, AACSB, Amerika- CEA, Asset vb.

Amerika, İngiltere, Malta, Avustralya, Kanada, Almanya, İtalya, İspanya, Fransa ve diğer ülkelerde temsilcisi olduğumuz okullar için ücretsiz yerleştirme hizmetleri sunuyoruz. Yetkili temsilcisi olduğumuz okullarda bizim aracılığımızla herhangi bir dil okuluna kayıt yaptırdığınızda ekstra ücret ödemeksizin okulların katalog fiyatlarından yararlanabilir,güncel kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Okul Arama

  Not: Kayıtlı tüm okulları görmek için hiçbir kriter girmeden 'Okul Ara' butonuna basın.

  Education World ayrıcalıkları ile yurtdışında dil okullarına yerleştirme

  Yabancı dil bilmek günümüzün rekabet koşullarında bir ayrıcalık olmaktan çıkıp önemli bir gereklilik haline gelmiştir. Kariyerinizin ve kişisel gelişiminizi sağlam temeller üzerine kurmak istiyorsanız yabancı dil öğrenmenin en etkili yolu yurtdışında dil kursuna gitmektir. Bu sayede öğrendiklerinizi ve dili günlük hayatın içinde de kullanarak pekiştirebilirsiniz.

  Yurtdışında öğrenmek istediğiniz her dil için yüzlerce dil okulu bulabilirsiniz.Bunların içerisinden hangisinin size en uygun olduğunu incelerken, okullar ile yapılan tüm yazışmalar, konaklamanızın ayarlanması, uygun uçak biletinizin temini ve vize dosyanızın profesyonelce hazırlanması için artık zaman harcamanıza gerek yok. Education World ile yurtdışında dil eğitimi almak isteyen tüm öğrencilerimiz için bu işlemler ÜCRETSİZ!

  Hangi ülkede dil eğitimi alacağınıza karar vermek, yüzlerce seçenek arasından hangi okulun size uygun olduğunu belirlemek için, eğitim durumunuza, bütçe ve vaktinize uygun dil kursu alternatifleri hakkında bilgi almak için bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz!

  Education World aracılığı ile kayıt yaptırmanın avantajı nedir?

  • Dil okullarına bireysel olarak kayıt yaptırıldığında okullar vize başvurusunda gerekli olacak kayıt kabul belgelerini (acceptance) yollamadan önce genellikle tüm eğitim ve konaklama bedelinin ödenmesini talep eder. Ödemenin yapıldığına dair makbuzun okula yollanmasının ardından vize için gerekli belge öğrenciye gönderilir. Herhangi bir olumsuzluk yaşanması durumunda yapılan ödemenin iadesinde gecikmeler veya sıkıntılar ortaya çıkabiliyor. Danışmanınız olarak bizler çift taraflı garantör olarak çalışırız ve vizeniz alınana kadar ödemelerinizin başvuru teminatları dışındaki kısmını tutarak vize reddi halinde sizlere iade sürecini hızlandırırız.

  • Konsolosluk işlemlerinizi organize ederek ücretsiz vize danışmanlığı sağlarız böylece eksik veya yanlış evrak ile zaman kaybı daha da üzücüsü red alma riskinizi azaltırız.

  • Doğru yerde, doğru okul ve konaklamayı seçmenize yardımcı oluruz.  Sizleri bu sektördeki yılların deneyimi ile en uygun seçeneğe yönlendiririz.

  • Danışmanlık desteğimize gittiğiniz ülkede de devam ederek orada yanınızda olmaya devam ederiz.

  Yurtdışında dil okuluna gitmek için güvenilir danışmanlık hizmetlerimizden ücretsiz yararlanın!

  Bize Ulaşın

  Education World’te dil okullarına kayıt kabul işlemleri nasıl yapılıyor?

  • Ülkelere göre kayıt ve vize işlemleri farklılık gösterse de süreç genel olarak bu şekilde ilerler.

  • En uygun okula karar verildikten sonra öğrenciden İngiltere’ye kayıt için 100 GBP, diğer ülkelerdeki okullara kayıt için 250 Euro kapora alınır ve kayıt formu doldurulur.

  • Alınan kapora daha sonra okul ücreti yatırılırken toplam ücretten düşülmektedir.

  • Bu işlemler için ofislerimize gelebilecek vaktiniz yoksa kayıt formunuzu e-mail, faks veya telefon ile de doldurabiliriz.

  • Kayıt formunuz doldurulup banka hesabına kapora ücreti yatırıldıktan sonra aynı gün içinde okula kaydınız yapılmaktadır.

  • Vize için gerekli evraklar listesi kayıt yapıldıktan sonra ayrıntılı olarak tarafınıza verilmektedir.

  • Öğrenci viz görüşmesine gitmeden okul ve konaklama ücretlerinin ödemesini tamamlar. Öğrenci viz görüşmesine gitmeden okul ve konaklama ücretlerinin ödemesini tamamlar.

  • Vize aldıktan sonra ön kayıtta vermiş olduğunuz kapora okulun toplam ücretinden düşülerek kalan bakiye okulun banka hesabına yatırılacaktır. Bu süreçte Education World iki taraflı garantör olarak çalışır ve bütün ödeme yurtdışına gönderilmeden kayıt evraklarınızı getirtir.

  • Vize alınamadığı takdirde verilen kapora okul tarafından öğrenciye iade edilmemektedir. Kayıt ücretleri dışındaki ödemeler öğrenciye iade edilir.