İngiltere’de Hafta Sonu Gezi Programları

Education World ailesi olarak global ofislerimizle ve kurulduğumuz günden bugüne yurtdışında eğitim almak isteyen herkese güvenilir hizmetlerimizle ulaşıyoruz. Spesifik olarak yalnızca İngiltere’de eğitim alan öğrencilerimize hizmet vermek üzere yapılandırdığımız ekibimiz ile İngiltere’ye özel bazı hizmetler sunuyoruz.

Bize Ulaşın

Okul Arama

  Not: Kayıtlı tüm okulları görmek için hiçbir kriter girmeden 'Okul Ara' butonuna basın.

  Hafta sonu İngiltere’de seyahat programı

  İngiltere’de eğitim alacak danışanlarımızın ortama daha iyi uyum sağlamalarına yardımcı olacak havaalanı transferi, araç alım satımı ve sürücü belgesi alınması gibi ayrıcalıklı hizmetlerimizin yanı sıra gruplara özel olarak hafta sonu gezi programları da hazırlıyoruz.

  Profesyonellere özel eğitim programlarına katılanlara, lisans ve yüksek lisans eğitimi alanlara, dil okuluna katılanlara ve 8-18 yaş arası gençlere özel sunduğumuz bu hizmetimiz kapsamında okulların ara tatillerinde, yaz tatillerinde ya da hafta sonuna özel olarak hazırlanmış kısa gezi programlarımızla gençlerimize yaşadıkları bölgenin turistik ve kültürel zenginliklerini profesyonel rehber eşliğinde tanıtıyoruz.

  Education World güvencesiyle İngiltere’de gezi programları hakkında detaylı bilgi için alanında uzman eğitim danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz!

  Bize Ulaşın

  3 Uluslararası Ofis

  Yurtdışında eğitim alan öğrencilerimize desteğimizi global ofislerimiz ile sürdürüyoruz!

  Ücretsiz Danışmanlık

  Öğrencilerimize en uygun eğitimleri birlikte seçiyoruz! Kayıt, tercüme ve vize işlemleri ücretsiz!

  Deneyimli Uzman Danışmanlar

  Profesyonel eğitim danışmanlarımızın uzun yıllara dayanan tecrübesiyle öğrencilerimizin yanındayız!

  Binlerce Mutlu Öğrenci

  Dil kurslarından akademik programlar ve profesyonel eğitimlere kadar binlerce öğrenci gönderdik!