Staj ve Çalışma Programları

Yurtdışında staj ve çalışma programlarımıza katılmak size #İyiGelecek!

Profesyonel iş hayata atılmak isteyen genç profesyonellere yönelik hazırladığımız maaşlı staj programları ile yurtdışında yaşam ve iş tecrübesi kazanabilirsiniz!

Yurtdışında staj yapmanın faydaları

Yurtdışında eğitim almak ya da profesyonel bir iş tecrübesi kazanmak bireylerin
kariyer hayatında rakiplerinden öne geçmesine, global firmalarda iş fırsatları elde etmesine yardımcıdır. Maaşlı yurtdışı staj programları dışında maaşsız programlara katılarak deneyim kazanabilirsiniz.

 • Profesyonel çalışma tecrübesi kazanırsınız

 • Kişisel ve mesleki vizyonunuz gelişir

 • Uluslararası network geliştirirsiniz

 • Özgeçmişinize ayrıcalıklı bir deneyim eklersiniz

 • Yeni ve etkili referanslar kazanırsınız

 • Mesleki yabancı dilinizi geliştirirsiniz

 • Yurtiçi ve yurtdışında kariyer fırsatları elde edersiniz

3 Uluslararası Ofis

Yurtdışında eğitim alan öğrencilerimize desteğimizi global ofislerimiz ile de sürdürüyoruz. Türkiye, Almanya ve İngiltere’de özel ve ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizle içiniz rahat olsun!

Ücretsiz Danışmanlık

Öğrencilerimize en uygun eğitim programlarını birlikte belirliyor; başvuru, kayıt ve vize evraklarının hazırlanmasını ücretsiz gerçekleştiriyoruz.

Deneyimli Uzman Danışmanlar

Yurtdışı eğitimde tecrübe sahibi uzmanlarımız ile öğrencilerimize ihtiyaç duyacakları her konuda danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

Okul Arama

  Not: Kayıtlı tüm okulları görmek için hiçbir kriter girmeden 'Okul Ara' butonuna basın.

  Education World ayrıcalıkları

  Yurtdışı eğitim alanında 20 yılık tecrübeye sahip eğitim danışmanlarımız ve binlerce kurum anlaşmamız ile öğrencilerimize en iyi yurtdışı programlarını sunmak üzere çalışıyoruz. Yurtdışında eğitim ve staj programlarımızda öğrencilerimize güvenilir ve konforlu konaklama seçenekleri ve zengin detaylara sahip programları sunuyoruz. Staj programlarımıza katılan genç profesyonel ve öğrencilere maaşlı ya da maaşsız staj alternatifleri arasından en uygun ülke ve şirketi seçiyoruz. Yurtdışında yaşam ve çalışma deneyimi kazanmak üzere Education World’ün danışmanlığını seçenlere vize evraklarının ücretsiz hazırlanmasının yanı sıra global ofislerimizle de destek sunmaya devam ediyoruz.

  Yurtdışında staj ve çalışma programlarımıza katılarak yaşam ve iş tecrübesi kazanarak geleceğinize katkıda bulunmak için ücretsiz danışmanlık alın!

  Bize Ulaşın