Yurtdışında Sınav Kursları

Yabancı dil yeterliliği için uluslararası geçerliliği olan sınavlara mı hazırlanmanız gerekiyor?

Education World ayrıcalıklarıyla başarısı dünya genelinde kanıtlanmış yurtdışı kurslarıyla TOEFL, GMAT, GRE, IELTS, SAT sınavlarına hazırlananlar kazanıyor!

Bize Ulaşın

Okul Arama

  Not: Kayıtlı tüm okulları görmek için hiçbir kriter girmeden 'Okul Ara' butonuna basın.

  Yabancı dil sınav kursları

  Kariyerinizde atılım yaparak yurtdışında çalışmak istiyor ya da yurtdışında lisans / yüksek lisans gibi akademik eğitimler almak istiyor olabilirsiniz. Her iki durumda da iş yeriniz ya da okulunuz sizden yeterli düzeyde dil bildiğinizden emin olmak isteyecektir.

  Education World olarak yurtdışı eğitimin her alanında anlaşmalı okullarımızı en başarılı dil okulları arasından seçiyoruz. Her kurumun talep ettiği yeterlilik sınavı farklı olsa da tüm sınavlar genel olarak dört dil becerisini ölçmek üzere tasarlanmıştır.

  Yabancı dil sınav kursuna yurtdışında gitmenin avantajları

  Bir dili incelikleriyle öğrenmenin en kolay yolu o dili günlük hayatın içinde mümkün olduğunca fazla kullanmaktır. Yurtdışında sınav hazırlık kurslarına katıldığınız zaman yoğun dil programı dışında günlük hayatınızda da yalnızca yabancı dilinizi kullanacağınız için daha odaklı ve efektif bir dil edinimi gerçekleştireceğinizden emin olabilirsiniz.

  3 Uluslararası Ofis

  Türkiye, Almanya, İngiltere ofislerimizle öğrencilerimizi globalde destekliyoruz!

  Ücretsiz Danışmanlık

  Hangi kursa, hangi ülkede katılacağınıza birlikte karar verelim, üstelik ücretsiz!

  Deneyimli Uzman Danışmanlar

  Danışmanlarımızın 20 yıla yakın tecrübesiyle her zaman öğrencilerimizin yanındayız!

  Binlerce Mutlu Öğrenci

  2100’den fazla öğrenciyi dil eğitimine gönderdiğimizi biliyor muydunuz?

  Yurtdışı sınav kursları hangileri?

  Yurtdışı TOEFL kursları

  Pek çok üniversite ve kurum, Amerikan İngilizcesini akademik düzeyde kullanma becerinizi ölçmek için TOEFL değerlendirmelerini tercih eder. Detaylı bilgi için TOEFL sayfamızı bu bağlantıdan ziyaret edebilirsiniz.

  Yurtdışı GMAT kursları

  Yurtdışında lisans üstü eğitim almak istiyorsanız dil ve matematik yeterliliğini ölçen GMAT sınavında başarı göstermeniz gerekiyor. GMAT kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

  Yurtdışı GRE kursları

  Amerika’da yüksek lisans ve doktora yapmak istiyorsanız, Education World farkıyla GRE kurslarımıza katılabilirsiniz. GRE hakkında ayrıntılı bilgiye bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

  Yurtdışı IELTS kursları

  Yurtdışında eğitim, kariyer hedefleriniz için en sık karşılaşacağınız dil yeterlilik göstergelerinden olan IELTS kurslarımız hakkında detaylı bilgi almak için tıklayın.

  Yurtdışı SAT kursları

  Özellikle Amerika’da yüksek öğretim için geçerli kabul edilen testlerden biri olan SAT, 2 farklı modülde alınan bir sınavdır. Daha fazla bilgi için SAT kurslarımızdan bahsettiğimiz sayfamızı inceleyebilirsiniz.

  Siz de eğitim ve kariyer basamaklarında hızla ve başarıyla yükselmek için yurtdışı sınav kurslarımıza katılabilirsiniz! Ücretsiz danışmanlık ile tüm sorularınızı yanıtlıyoruz!

  Bize Ulaşın