Education World ile İngiltere’de
Araba Alım/Satım Hizmetleri

Education World olarak yurtdışında eğitim almak isteyenlere yönelik olarak pek çok ayrıcalıklı hizmet sunuyoruz. İngiltere’deki ofisimizde sunduğumuz ayrıcalıklı hizmetlerimizden biri de araba alım ve satım hizmetleridir. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Okul Arama

  Not: Kayıtlı tüm okulları görmek için hiçbir kriter girmeden 'Okul Ara' butonuna basın.

  İngiltere’de araba alım ve satım

  Genellikle İngiltere’de profesyonellere yönelik eğitim programlarına ya da uzun süreli lisans / lisansüstü eğitimlerine katılanlar tarafından tercih edilen bu hizmetimiz sayesinde öğrencilerimize bu sürecin yasal gerekliliklerini yürütmede, doğru adreslere ulaşmasını sağlayarak uygun fiyatlı talebine uygun araçları bulmasına, sigortası vb gibi süreçleri eksiksiz tamamlamasına yardımcı oluyoruz.

  3 Uluslararası Ofis

  Yurtdışında eğitim alan öğrencilerimize desteğimizi global ofislerimiz ile de sürdürüyoruz. Türkiye, Almanya ve İngiltere’de özel ve ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizle içiniz rahat olsun!

  Ücretsiz Danışmanlık

  Öğrencilerimize en uygun eğitim programlarını birlikte belirliyor; başvuru, kayıt ve vize evraklarının hazırlanmasını ücretsiz gerçekleştiriyoruz.

  Deneyimli Uzman Danışmanlar

  Yurtdışı eğitimde tecrübe sahibi uzmanlarımız ile öğrencilerimize ihtiyaç duyacakları her konuda danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

  Binlerce Mutlu Öğrenci

  Bugüne kadar binlerce öğrenciyei yurtdışında eğitim almak üzere danışmanlık hizmeti verdik!

  Education World farkıyla İngiltere’de araç sahibi olmak ister misiniz? Şimdi danışmanlık alın!

  Bize Ulaşın