Biz Kimiz?

Education World olarak yurtdışında eğitim almak isteyen genç ve yetişkinlere hedef ve şartları doğrultusunda en uygun okul ve eğitim alternatiflerini sunmak üzere kurulmuş profesyonel bir danışmanlık şirketiyiz.

Faaliyetlerimizi, bünyesinde Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hizmetleri, Çeviri Hizmetleri, Bilişim Teknolojileri, E-reklam Çözümleri ve Matbaa ve Kargo hizmetleri gibi farklı iş kollarını barındıran EDU Grup çatısı altında sürdürüyoruz.

Yurtdışı eğitim sektöründe en önemli ilkeler olan kalite, güvenilirlik ve yüksek standartlarda hizmet anlayışımız ve yurtdışında eğitim almış, British Council “Promotion UK Education and Training” sertifikasına sahip, deneyimli ve uzman danışman kadromuzla hizmet veriyoruz.

Yurtdışı eğitim sektöründe faaliyet gösteren firmaların kalite sembollerinden olan YEDAB Eğitim Danışmanları derneğinin kurucu üyelerinden olmakla birlikte ilk 5 yıl da derneğin başkanlığını yürüttük.

Katılımcılarımıza eğitim programlarının yanı sıra vize, konaklama, seyahat süreçlerinin organize edilmesinde ve eğitim süresince karşılaşılan problemlerin çözümü ve taleplerin gerçekleştirilmesinde destek oluyoruz.

Temsilcisi olduğumuz okullar British Council onaylı, Cervantes, SOUFFLE gibi birimlerce akrediteli ve IALC, Quality English, English UK, NAFSA, FELTOM, MEI, EQUALS gibi birliklere üyedir.

Yabancı Dil eğitimlerinden Lisans ve Lisansüstü eğitimlere, Sertifika ve Mesleki Eğitim Programlarından sınav kurslarına kadar farklı düzeylerde programlarımızla geleceğinizi sağlam temellere oturtmak için yanınızdayız!

Yurtdışı eğitim, #İyiGelecek!