En Popüler Yurtdışı Sertifika Alanları

Yurtdışında mesleki sertifika programlarımıza katılarak kısa sürede yeni bir meslek edinebilirsiniz! Unutmayın nitelikli bir eğitim profesyonel hayatta başarının ilk adımıdır.

Lisans eğitiminden daha kısa sürecek, profesyonel hayata yönelik daha ekonomik bir eğitim seçeneği arayanların ilgisini çeken popüler programları keşfedin.

Ayrıntılı bilgi ve tüm sorularınız için tecrübeli eğitim danışmanlarımızdan ücretsiz danışmanlık talep edebilirsiniz.

Popüler sertifika programları

En popüler yurtdışı eğitim programlarımız, geleceği parlak popüler sektörlere yönelik eğitimlerden oluşuyor. Dilediğiniz meslek alanında iş bulabilmek için bu eğitimlerimizi keşfedin!

İş İngilizcesi

Global bir dünyada iş hayatında rekabet edebilmek için ikna ve etkili iletişim, sunum hazırlama ve sunum yapma, CV hazırlama, resmi yazışmalar, rapor ve analiz hazırlama teknikleri gibi pek çok önemli beceriyi yurtdışında İş İngilizcesi sertifika programlarında edinebilirsiniz.

İş İdaresi

Yurtdışında İş İdaresi sertifika programlarından diploma alan ilgi alanlarına göre pek çok farklı sektörde görev alabilir. Bu tür bir eğitimi yabancı bir ülkede ve yabancı dilde almak kişilerin rakiplerinden ayrışması için önemli bir adım olacaktır.

Okul Arama

  Not: Kayıtlı tüm okulları görmek için hiçbir kriter girmeden 'Okul Ara' butonuna basın.

  3 Uluslararası Ofis

  Türkiye, Almanya, İngiltere’de yer alan global ofislerimizle öğrencilerimize hep destek, tam destek!

  Ücretsiz Danışmanlık

  Tüm eğitim programlarımızda bilgi, başvuru ve kayıt işlemlerinin yanında vize evraklarının hazırlanması da ücretsiz!

  Deneyimli Uzman Danışmanlar

  Yurtdışı eğitim alanında uzun yıllar tecrübemizle öğrencilerimize ihtiyaç duydukları her konuda danışmanlık sağlıyoruz.

  Binlerce Mutlu Öğrenci

  15 yılda 2100’den fazla öğrenciyi dil programları, akademik programlar ve yaz okullarına gönderdik!

  İşletme

  Yurtdışında İşletme sertifika programları ile dilediğiniz sektörde profesyonel bir kariyer hedefleyebilirsiniz. Yabancı ülkede yaşam deneyiminin yanı sıra ileri seviye dil bilgisi ile kendi alanınızda öne çıkmak isterseniz işletme programlarını tercih edebilirsiniz.

  Pazarlama

  Pazarlama günümüzün popüler meslek alanlarından biridir. Yurtdışında pazarlama sertifika programlarına katılarak global piyasalarda çalışma fırsatlarınızı arttırabilirsiniz.

  Finans

  Yurtdışında finans sertifika programları özellikle global şirketlerde çalışmak isteyen profesyoneller için avantajlı eğitimlerdir. Mesleki dil bilgisinin yanı sıra yurtdışında yaşam tecrübesiyle de bu programa katılanlar sektörde kariyer basamaklarını kolayca çıkabilir.

  Bilişim Teknolojisi

  Günümüzde en popüler sektör alanlarından biri olan bilişim teknolojileridir. Yurtdışında sertifika programlarına katılarak bilişim teknolojileri alanında edineceğiniz diploma ile pek çok firmada, global şirketlerde çalışabilir kendi işinizi yapabilirsiniz.

  Turizm İşletmeciliği

  Yurtdışında turizm işletmeciliği sertifika programlarına katılarak turizm alanında çalışmak için gerekli olan en önemli iletişim bilgi ve becerilerini kazanabilirsiniz. Vizyonunuzu geliştirmek, daha fazla tecrübe edinmek için yurtdışı yaşam deneyimi oldukça faydalı olacaktır.

  Seyahat Acentesi İşletmeciliği

  Yurtdışı eğitimde seyahat acentesi işletmeciliği sertifika programlarımıza katılarak bu alanda gerekli nitelikleri kısa sürede kazanarak profesyonel hayata atılabilirsiniz.

  MBA Öncesi Akademik Hazırlık (Pre-MBA)

  Yurtdışında MBA, yani yüksek lisans yapmak isteyen öğrencilerin eğitim açısından belirli bir altyapıya sahip olması beklenir. Pazarlama, ekonomi, insan kaynakları vb. alanlarda çalışmak isteyenlerin yüksek lisansa başvurabilmesi için gerekli akademik eğitimi tamamlayarak başarılı bir eğitim ve kariyer hayatına hazırlanabilirsiniz.

  İngilizce Öğretmenlerine Yönelik Geliştirme Programı (TESOL)

  Yurtdışında, İngilizce dışında dillerin konuşulduğu ülkelerde İngilizce öğretmek isteyenlere özel olarak sunulan TESOL sertifika programı ile yurtdışında İngilizce öğretmeni olabilirsiniz. Bu sertifika programı dünya genelinde pek çok ülkede ve Türkiye’de MEB’in yanı sıra pek çok özel eğitim kurumunda geçerlidir.

  Reklamcılık

  Yurtdışında reklamcılık sertifika programlarına katılarak yabancı dilde kaliteli eğitim, yurtdışında yaşam deneyimi sayesinde globalde reklam sektöründe kendinizi gösterme fırsatı yakalayabilirsiniz.

  Halkla İlişkiler

  Globalleşmenin etkisiyle yurtdışına açılan pek çok firmada halkla ilişkiler alanında pozisyon açığı bulunuyor. Yurtdışında halkla ilişkiler sertifika programlarımıza katılarak bu alanda pek çok global firmada çalışmanıza yardımcı olacak bilgi ve tecrübeyi edinebilirsiniz.

  Yurtdışında sertifika programlarına katılın, hayalinizdeki mesleği yapın! Ücretsiz danışmanlık için bize ulaşabilirsiniz.

  Bize Ulaşın