İngiltere’de Üniversite ve Master Programlarına Yerleştirme Hizmetleri

Yurtdışında akademik eğitim almak isteyenlerin tercih ettiği ülkelerin başında İngiltere geliyor. Education World’ün İngiltere ofisiyle İngiltere’ye özel lisans ve lisansüstü eğitim programlarına yerleştirme hizmetleri sunuyoruz!

Ücretsiz ve profesyonel danışmanlık hizmetlerimizle doğru tercihler yapmak size #İyiGelecek!

Bize Ulaşın

Okul Arama

  Not: Kayıtlı tüm okulları görmek için hiçbir kriter girmeden 'Okul Ara' butonuna basın.

  İngiltere’de akademik eğitim programlarına yerleştirme

  Yüzölçümü olarak küçük sayılabilecek bir ülke olan İngiltere, köklü eğitim sistemiyle önde gelen ülkeler arasında yer alıyor. Dünya genelinde popüler bir eğitim ülkesi olmasının diğer sebebi de İngilizce’nin global bir dil olması.

  İngiltere’de lisans eğitimi almak isteyenlerin öncelikle eğitim sistemindeki farklılıklardan dolayı Foundation Kursu isimli üniversiteye hazırlık eğitimlerini başarıyla tamamlaması bekleniyor. Benzerlerine Amerika ve Avustralya’da da rastlanan foundation kurslarında öğrenciler İngilizce becerilerini geliştiriyor bir yandan da eğitim alacakları bölümle ilgili uzmanlık dersleri alarak kendini bu alanda geliştirme fırsatı buluyor.

  Bazı istisnai bölümler haricinde İngiltere’de üniversite eğitim süresi çoğu bölümde 3 yıldır. Lisans programlarında eğitim süresi diğer ülkelere kıyasla daha kısa olduğu için prestijli üniversitelerden daha kısa sürede mezun olarak hayata atılma şansına sahip olursunuz.

  Lisans eğitimini ister İngiltere’de ister başka bir ülkede tamamlamış olun, İngiltere’de master programlarına katılarak 1 yıl gibi kısa bir sürede tamamlayabileceğiniz yüksek lisans eğitimi size eğitim maliyetleri açısından da avantaj sağlar.

  İngiltere’de akademik eğitim almak istiyorsanız ücretsiz danışmanlık alın size en uygun okulda okumaya başlayın!

  Bize Ulaşın

  Education World ayrıcalıkları

  Eğitim alanında deneyimli kadromuz ile global ofislerimiz aracılığıyla dünya genelinde bugüne kadar binlerce öğrenciye danışmanlık sağladık. Anlaşmalı kurumlarımız ve ücretsiz danışmanlığımızdan yararlanmak, İngiltere’de lisans ve lisansüstü programlara katılmak isteyen öğrencilerimize Education World olarak yerel olarak ücretsiz olarak bazı ayrıcalıklı hizmetler sunuyoruz. Bu hizmetler;

  • İngiltere’de üniversitelere hazırlık kursları (foundation kursları)

  • İngiltere’de üniversite, bölüm seçimi ve yerleştirme

  • İngiltere’de yüksek lisans yerleştirme

  • Başvuru ve kayıt evraklarının tercümesi

  • Vize evraklarının hazırlanması

  • State of Purpose yazımında danışmanlık

  • Mülakatlar için özel danışmanlık