Kanada Akademik Eğitim Programları

Uygun fiyatlı Kanada akademik eğitim programlarını tercih ederek yurtdışında yaşamaya bir adım daha yaklaşabilirsiniz!

Okurken para kazanma fırsatı, her alanda kaliteli eğitim programlarıyla Kanada’da eğitim almak her öğrencinin hayali. Siz de doğru seçimleri yaparak geleceğinize yatırım yapmak için Education World’ten ücretsiz danışmanlık talep edin.

Bize Ulaşın

Kanada’da lisans ve yüksek eğitim programlarına katılmayı düşünüyorsanız ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanın!

Bize Ulaşın

Kanada’da akademik eğitim

Kanada yabancılara olan ılımlı politikası, çağdaş yasalarıyla yurtdışında yaşamak için ideal ülkelerden biridir. Dünyanın en yaşanılabilir ülkeleri listesinde bulunan çok kültürlü Kanada’nın eğitim sisteminde farklı eyaletlerin farklı uygulamaları bulunsa da akademik eğitim anlamında çok başarılı ülkelerden olduğunu söyleyebiliriz.

Türkiye’de YÖK denkliği sağlaması bakımından da Kanada üniversiteleri, Türk öğrenciler tarafından tercih edilmektedir. Zengin eğitim programlarına sahip devlet üniversitelerinde ekonomik eğitim maliyetleriyle lisans ve yüksek lisans eğitiminizi tamamlayarak geleceğinizi güvence altına alabilirsiniz.

Kanada’da akademik eğitim alan öğrencilere haftalık 20 saate kadar çalışma izni verilmesi de öğrencilere çalışırken para kazanma ve masraflarını çıkarma avantajı sağlıyor. Ayrıca mezun olduktan sonra öğrencilere uzman oldukları alanda çalışma izni de tanınıyor. Bu sayede 3 yıla kadar oturum izni ve ardından vatandaşlığa başvurma süreci de kolaylaşıyor.

Okul Arama

    Not: Kayıtlı tüm okulları görmek için hiçbir kriter girmeden 'Okul Ara' butonuna basın.