Vize Danışmanlık Hizmetleri

Yurtdışında eğitim almak isteyenlerin hayallerine ulaşma kapıları vize başvuruları ve konsolosluklardan gelen sonuçlar ile açılıyor.

Education World’ten ücretsiz vize danışmanlığık alarak bu süreci doğru ilerletmek sorunsuz geçirmek için bize ulaşın.

Bize Ulaşın

Okul Arama

  Not: Kayıtlı tüm okulları görmek için hiçbir kriter girmeden 'Okul Ara' butonuna basın.

  Yurtdışı eğitimde profesyonel vize danışmanlığı

  Vize başvurularında yaşanan problemlerin genellikle yanlış veya eksik evrak hazırlanmasından ve vize görüşmelerinde sorulan sorulara istenilen cevapların verilmemesinden kaynaklandığını söyleyebiliriz. Vize görüşmesinde dikkat edilmesi gereken en önemli husus vizeyi verecek olan memurun sizin, ülkesine gerçekten eğitim amaçlı gittiğinizden emin olmasıdır. Bu isteğinizi memura destekleyici evraklarla kanıtlamanız gerekir.

  Size çok ufak gelecek bir ayrıntının bile vize alamamanız için bir neden olarak gösterilebileceğini unutmamak gerekir. Eğer ki vizeye bir kere başvurup ret yanıtı aldıysanız, daha sonraki vize başvurularında vize alma şansınızın düşük olacağını göz önünde bulundurursak vize dosyanızı hazırlarken profesyonel bir yardım almanızı tavsiye ederiz.

  Education World olarak öğrenci statüsüyle vizeye başvuran kişiler için, vize formunu eksiksiz doldurup istenilen belgeleri en iyi şekilde hazırlamaktayız. Öğrencilerimizin her birine hazırlanan dosya evrakları anlatılır ve gidecekleri eğitimin içeriği, konaklama bilgileri gibi vize memurunun soracağı konularda aydınlatılır.

  Bizimle okul başvurusunu yapan öğrencilerimiz için bu hizmetimiz ücretsizdir. Sadece vize danışmanlığı için başvuran adaylarımız için hizmet bedeli 250 TL’dir.

  Education World aracılığıyla yurt dışında herhangi bir eğitim programına kayıt olanlara danışmanlık ücreti yok!

  BİZE ULAŞIN