Ülke Rehberi

Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilerimize özel olarak hazırladığımız yurtdışı ülke rehberini incelemeden hangi ülkede eğitim alacağınıza karar vermeyin!

Bize Ulaşın

Yurtdışı eğitimde ülke seçiminin önemi

Yurtdışı eğitim programları, alacağınız eğitimin türüne göre kısa ya da uzun süreli olabiliyor. 2 haftadan başlayan yaz kampı ve dil okulları dışında 1 yıla kadar sertifika programları ya da 4 yıla kadar lisans programlarını tercih etmek mümkün.

Kısa süreli eğitimlerde gideceğiniz ülkenin iklimi, yaşam standartları pek ilginizi çekmeyebilir, ancak uzun süre yurtdışında yaşayacağınız bir eğitime katılmayı düşünüyorsanız ülke seçimini titizlikle yapmanızda fayda var.

Örneğin; sıcak iklimi seviyorsanız Avrupa’nın en soğuk ülkelerinden birinde uzun bir kış mevsimi sizin için doğru bir tercih olmayabilir. Eğitim ve yaşam maliyetleri daha uygun bir ülkede daha uzun süreli bir eğitim alabilirsiniz.

Yurtdışında okumak için ülke seçimi, bilgi ve kayıt işlemlerinizi tamamlamak için ücretsiz danışmanlık sunuyoruz! Şimdi iletişime geçin!

Bize Ulaşın

Yurtdışı eğitimde Education World ayrıcalıkları

Alanında uzman profesyonel eğitim danışmanlarımız tecrübesiyle size en uygun eğitim kurumunu önerirken sahip olduğunuz nitelikleri, beklentilerinizi de göz önünde bulundurur. Ücretsiz danışmanlık hizmetlerimizin yanı sıra okul ile yazışmalar, kayıt ve kabul işlemlerinin tamamlanması ve vize evraklarınızın ücretsiz hazırlanması da yer alıyor.

Anlaşmalı olduğumuz okulları dünya genelinde akredite kurumlar arasından titizlikle seçiyoruz. Tercih edilen eğitime göre öğrencilerimize grup indirimleri, ödeme kolaylıkları sağlıyor ve eğitim boyunca ihtiyaç duyacakları her konuda onları bilgilendiriyoruz.

3 Uluslararası Ofis

Türkiye, Almanya, İngiltere ofislerimizle öğrencilerimizi globalde destekliyoruz!

Ücretsiz Danışmanlık

Hangi kursa, hangi ülkede katılacağınıza birlikte karar verelim, üstelik ücretsiz!

Deneyimli Uzman Danışmanlar

Danışmanlarımızın 20 yıla yakın tecrübesiyle her zaman öğrencilerimizin yanındayız!

Binlerce Mutlu Öğrenci

2100’den fazla öğrenciyi dil eğitimine gönderdiğimizi biliyor muydunuz?

Okul Arama

    Not: Kayıtlı tüm okulları görmek için hiçbir kriter girmeden 'Okul Ara' butonuna basın.