Yetişkinlere Özel Programlar

Yetişkinlere özel programlarımızı inceleyerek bütçenize ve vaktinize göre size en uygun dil okullarında ya da akademik yıl programlarıyla yurtdışında yabancı dil eğitimi alabilirsiniz.

Tüm programlarımız için ücretsiz danışmanlığımızdan yararlanmak için bize ulaşın!

Yurtdışında yabancı dil öğrenmenin avantajları

Yurtdışında dil okuluna katılarak dil öğrenmek öncelikle farklı kültürler tanımanızı ve kültürler arası iletişiminizi geliştirmenizi sağlar. Bu da dil ediniminde önemli bir aşamadır, ancak farklı kültürler tanımanın en önemli faydalarından biri de vizyonunuzu genişletmesidir. İkinci hatta üçüncü yabancı diliniz varsa kariyerinizde rakiplerinizden ayrışmanız kolaylaşacaktır. Yurtdışında kelime bilgisi ve dile hakimiyetin daha hızlı gelişmesi beklenir.

Yurtdışında dil okulları ve akademik programlar

Yabancı dil eğitimi veren kurumlar iki ana kategoriye ayrılır; bunlardan ilki dil okulları, ikincisi üniversitelere bağlı dil okullarıdır.

Özel dil okulları ve avantajları

Özel dil okulları genellikle üniversitelere yakın bölgelerde veya şehir merkezlerinde konumlanır. Bazı özel dil okulları, üniversite kampüslerini kullanabilir ve üniversiteyle yapılan anlaşmaya bağlı olarak üniversitenin dil eğitim programını düzenleyebilir.

  • Küçük ve dinamik sınıflarda eğitim

  • Öğrencilerle daha yakından ilgilenme fırsatı

  • Üniversite kurslarından daha ekonomik fiyatlar

  • Esnek program başlangıç tarihleri

Üniversitelere bağlı dil okulları ve avantajları

Üniversitelere bağlı dil okulları dil eğitiminden sonra akademik eğitime devam etmek isteyen katılımcılar için oldukça avantajlıdır. Bazı üniversiteler dil programına katılım sağlayan öğrencilere direkt olarak üniversitede eğitime devam etme fırsatı tanır. Üniversitelere bağlı dil okullarında kampüs imkanlar da bulunur. Öğrenciler; kütüphane, sosyal ve sportif tesisler, bilgisayar merkezleri ve dil laboratuarlarından faydalanabilir.

  • Gelişmiş kampüs imkanları

  • Dil eğitimi sonrası akademik eğitime devam etme fırsatı

  • Üniversite öğrencileri ile kaynaşma ve sosyalleşme fırsatı

Yetişkinlere özel dil okulları ve programları hakkında ücretsiz danışmanlık alın, geleceğinize yatırım yapın!

Bize Ulaşın

Eğitimler ne zaman başlıyor?

Yabancı dil eğitim programları genellikle her Pazartesi veya iki haftada bir başlar. Gitmek istediğiniz programa karar verdiyseniz eğitimin başlangıcından minimum 1 ay önce kayıt işlemlerinizi başlatmanızı öneriyoruz.

Özellikle yaz dönemleri okul ve konsoloslukların çok yoğun olduğu dönemler olduğu için erken kayıt yaparak hem yerinizi garanti altına alacak, hem de yoğunluktan dolayı oluşabilecek aksaklıkların önüne geçecektir.

Okul Arama

    Not: Kayıtlı tüm okulları görmek için hiçbir kriter girmeden 'Okul Ara' butonuna basın.