Berlitz Dublin Language Centre

Ekonomik bir İngilizce dil eğitimine katılmak isteyenlere yönelik olarak Berlitz Dublin’de tüm detayları titizlikle düşünülmüş bir yurtdışı eğitim programı sunuyor. Demi-Pair Dublin kapsamında öğrenciler sabahları dil kursuna katılıyor, haftada 15 saat ise öğleden sonra ve akşamları aileye evde destek oluyor, haftada 2 gece bebek bakıcılığı yapıyor ve bunun karşılığında aile yanında güvenli bir konaklama şansına sahip oluyor.

Uygun fiyatlı bu eğitime katılanlar bir yandan iletişim becerilerini geliştiriyor, İrlanda aile yaşantısı ve kültürünü tanımanın yanı sıra akıcı bir konuşma becerisi de kazanıyor.

Yıl boyu her Perşembe başlayan bu eğitim kapsamında ev sahibi seçilen aileler program tarafından mutlaka ziyaret ediliyor. En az 2 hafta süreli bu program kapsamında dil eğitimi alabilmek için öğrencilerin İngilizce düzeyinin en azından B1 düzeyinde olması ön koşulu bulunuyor. Programa katılacak öğrencilerin 19 yaş ve üstü olması ve daha önce çocuklar ile tecrübe sahibi olması da koşullar arasında.

Programlar

Okul Türü

Özel Dil Okulu

Dil

İngilizce

Bölge

Dublin

Adres

5 Merrion Street Lower, Dublin, Ireland

Telefon

+353 1 644 9742

Fax

Web

www.berlitz.com

Konaklama

Aile Yanı

Okul Arama

Not: Kayıtlı tüm okulları görmek için hiçbir kriter girmeden 'Okul Ara' butonuna basın.

Bize Ulaşın

Not: Okul hakkında detaylı bilgileri size ulaştırabilmemiz için formu eksiksiz doldurun.